ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026

Zaczęły się wakacje! 26 czerwca 2026 r. wybrzmiał ostatni dzwonek na lekcje, symbolizujący czas zasłużonego odpoczynku i beztroski.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026 została podzielona na dwie części: o godzinie 8:00 dla klas 1-3 oraz o godzinie 11:00 dla klas 4-8.

Na ceremonii obecni byli uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Swą obecnością zaszczycili nas: Biskup Marek Solarczyk, Prezydent Radomia Pan Bartosz Bednarczyk, ksiądz Adam Maj oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Bogusława Musiał. W atmosferze wspólnej radości i refleksji, uczniowie pożegnali kolejny etap swojej edukacyjnej drogi.

Pani Dyrektor Małgorzata Balicka podziękowała wszystkim za ciężką pracę w minionym roku szkolnym i życzyła udanych wakacji. Po przemówieniach gości przystąpiono do wręczenia świadectw oraz nagród dla wyróżniających się uczniów. Najlepsi otrzymali okolicznościowe statuetki, które są ukoronowaniem sukcesów naszych uczniów.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne przygotowane przez ósmoklasistów, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 Życzymy Wam beztroskich, słonecznych i bezpiecznych wakacji!