RADOMSKIE GWIAZDY SPORTU

Z okazji Dnia Dziecka, 3 czerwca 2024 roku na naszych uczniów czekała nie lada niespodzianka. Do szkoły zawitali znani sportowcy radomscy.

Spotkanie z gwiazdami odbyło się w ramach programu „Sportowy Radom”, którego głównymi celami jest zachęcenie uczniów do większej aktywności fizycznej i zdrowego życia.

Publiczną Szkołę Podstawową nr 27 im. Szarych Szeregów w Radomiu odwiedzili:

Michał Żeromiński, zawodowy bokser, oraz sędzia i trener w BKS Radomiak Radom.

Maciej Świdzikowski, wieloletni kapitan oraz legenda Radomiaka Radom.

Mateusz Radecki, fenomenalny piłkarz drużyny, która przebojem wdarła się do rozgrywek ekstraklasy.

Damian Sobczyk, trener przygotowania motorycznego w Akademii RKS Radomiak Radom i RKS Radomiak 2. Właściciel studia treningu i doradztwa żywieniowego Sztanga i Widelec.

Daniel Rutkowski, zawodnik w mieszanych sztuk walki MMA wagi piórkowej, zapaśnik oraz bokser. Były Mistrz Babilon MMA, oraz FEN MMA w wadze piórkowej, obecnie zawodnik KSW.

Paweł Bilewski, właściciel studia Sky Tatoo przyjechał swoim niepowtarzalnym autem mini Radomiak Radom, który zrobił furorę wśród najmłodszych .

Wszyscy chętnie dzielili się z uczniami swoimi doświadczeniami, radami, nie obyło się również bez wręczania autografów. Takiej okazji nikt nie mógł sobie odmówić.

Na spotkaniu nie zabrakło również przedstawicieli radomskch mediów. Relację z tego niezwykłego wydarzenia można zobaczyć: