UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

Rozpoczęcie roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 27 w Radomiu to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło uczniów, nauczycieli oraz rodziców na uroczystej inauguracji nowego roku nauki. Wszyscy zebrani z niecierpliwością oczekiwali na spotkanie po wakacyjnej przerwie.

To ważne wydarzenie w życiu szkoły uświetnili znamienici goście: przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu – Piotr Szprendałowicz, dyrektor Wydziału Edukacji – Agnieszka Grabska oraz Proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Królowej Świata – Ks. Tomasz Kośka. W trakcie ceremonii, Pani Dyrektor Małgorzata Balicka przywitała zgromadzonych, życząc uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom satysfakcji z pracy. Szczególną uwagę poświęciła pierwszoklasistom, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi szkoły, rozpoczynając swoją edukacyjną przygodę. Uroczystość umilił nam krótki występ artystyczny przygotowany przez Panią Milenę Tęczę – Bilską. Po oficjalnej części, uczniowie udali się do swoich klas, by spotkać się z wychowawcami i omówić plan zajęć na nadchodzący rok.