Dzień Babci i Dzień Dziadka

21 oraz 22 stycznia to wyjątkowe daty – tego dnia obchodzimy Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Od najmłodszych lat uczymy młode pokolenie, jak okazywać szacunek naszym babciom, dziadkom, ale również innym starszych osobom. Pokazujemy, że dobre słowo, obecność i pomoc jest bardzo ważna dla tych osób, a nasza wizyta i rozmowa powoduje niesamowitą radość. Z tej okazji nasi uczniowie wykonywali dla swoich bliskich drobne upominki:

• klasa 2b oraz 3b zdecydowała się na babeczki w słoikach,
  • uczniowie klas 1-6 samodzielne wykonali wspaniałe kartki okolicznościowe, które osobiście przekazali mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej mieszczącym się przy ulicy Struga.

W naszej tradycji jest wiele świąt i jednym z najważniejszych dla uczniów jest właśnie święto Babci i Dziadka, które przypomina nam, jak bardzo bliscy są dla nas ważni.